Iveco Stralis - kamiony a tahače pro přepravu a těžkou práci

Iveco StralisIveco Stralis jsou výkonné kamiony pro dálkovou silniční dopravu. Díky variabilní konstrukci je využijete také jako nosiče těžkých strojních zařízení např. vrtné soupravy, vozidla s nejrůznějšími účelovými nástavbami pro stavebnictví, hornictví, průmysl, atd. Dodáváme pro vás nejen kamiony a tahače Iveco na prodej, ale také speciální podvozky určené přímo pod betonmix, pro účely hasičských záchranných sborů, cisterny i speciální tahače pro nadměrné náklady s celkovou hmotností i přes 100.000 kg.

Silný pomocník s vysokým výkonem

Základem úspěchu kamionů Iveco Stralis jsou výkonné motory Cursor splňující přísné emisní normy Euro 5. Přeplňovaný vznětový šestiválec vám díky turbodmychadlu s řízenou geometrií vám přináší maximální výkon při jakýchkoliv otáčkách. Díky tomu získáte plynulý výkon při nízké hlučnosti. Vybírejte z motorů s objemem 7 800 , 10 300 a 12 900 cm3 o výkonu od 310 až do 560Hp podle použití kamionů a tahačů.

Vyberte si provedení Iveca Stralis

 • kamion pro silniční dopravu 4x2 v celkové hmotnosti 19.000 kg
 • 6x2 v celkové hmotnosti 26.000 kg
 • tahač návěsů v 2 či 3 osém provedení

Stralis nejsou jen špičkové kamiony na prodej. Vyberte si z naší nabídky provedení LOW Deck pro dostavbu velkoobjemových nástaveb a souprav.

Využijte výhody Iveca Stralis

 • převodovka - výběr 2 typů manuální 16 a 9 stupňová plně synchronizovaná převodovka s posilovačem řazení nebo 2 typy 12 a 6 stupňové plně automatické převodovky

Řídící jednotka převodovky již inteligentně komunikuje s ostatními řídícími jednotkami vozidla ( např. motor, ITB atd. ). Navíc umožňuje kompletní montáž závislých pomocných pohonů. Do kopce i z kopce je tak jízda vždy plynulá a ekonomická.

 • vysokopevnostní žebřinový rám, zesílená přední náprava, pevná zadní náprava či nápravy pro těžké náklady
 • odpružení kamionů řady Stralis - mechanické pomocí listový pružin, pneumatické, případně kombinované
 • účelové nástavby - rám s úchytnými patkami pro jakoukoliv nástavbu

Největší délka nástavby u vozidel Stralis s celkovou hmotností do 19 tun je cca 9.000 mm. Maximální délka nástavby u vozidel Stralis s celkovou hmotností 26 tun je při krátké kabině cca 8.200 mm, při dlouhé kabině cca 7.700 mm.

Získejte maximální pohodlí na dlouhé cesty

Nabízíme kamiony a tahače Iveco Stralis na prodej se 3 různými kabinami řidiče.  Liší se podle použití a komfortu pro posádku. Vyberte si kamiony a tahače s nízkou či vysokou střechou či se střešním oknem.

 • AD krátká třímístná kabina pro vozidla pracující v dosahu sídla společnosti.
  Využijete pro stavební vozidla a speciální nosiče.
 • AT dlouhá úzká kabina s lůžkem na delší cesty, nebo krátkodobou práci na odloučeném pracovišti - lze vybavit tuto kabinu, aby vyhovovala podmínkám delšího pobytu.
  Ideální pro kamiony  Stralis na vnitrostátní dopravu.
 • AS dlouhá široká kabina vybavena pro maximální pohodlí 2 členné posádky v létě i v zimě, za jízdy i při odpočinku. Nechybí proto úložné prostory a spodní lůžko lze upravit na posezení se stolkem.
  Pro mezinárodní kamionovou dopravu.

Spolehněte se na moderní kamiony Iveco Stralis ideální pro tu nejnáročnější práci. Dodáváme kamiony a tahače Iveco na prodej v provedení výkonných tahačů pro přepravu i podvozků pro speciální nástavby. Pořiďte si je od autorizovaného dealera Iveco s kompletní servisem.

Iveco Stralis

Iveco Stralis

Iveco Stralis

Pořiďte si výkonný kamion Iveco Stralis pro svou práci

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Novinky

26. 07. 2016

AKCE 1Q - slevy na náhradní díly

Využijte slevových akcí, které pro Vás společnost IVECO připravila na třetí kvartál tohoto roku!
27. 01. 2016

Volné pracovní pozice - SERVISNÍ ODD.

Společnost PROFI AUTO CZ a.s. přijme zaměstnance na pozice do servisu IVECO a FIAT
14. 01. 2016

AKCE 1Q - slevy na náhradní díly

 Využijte slevových akcí, které pro Vás společnost IVECO připravila na první kvartál tohoto roku!

Archiv novinek »

Newsletter

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Newsletter